рав Авром Шмулевич (avrom) wrote,
рав Авром Шмулевич
avrom

Ізраїль не воюватиме із Росією, якщо та перша не полізе, – Шмулевич

Ізраїль не воюватиме із Росією, якщо та перша не полізе, – Шмулевич

ZIK

Сам Путін говорить, що Сирія – тренувальний полігон для його військових. Якщо це правда, то він готується до широкомасштабного протистояння. Однак наразі його війська ще не готові до зіткнення із Заходом.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політолог (Ізраїль) Авраам Шмулевич.

Він наголосив: наразі взаємні заяви США та Росії щодо Сирії – лише розмови. Мовляв, Трамп і американська адміністрація часто озвучують погрози. Однак, далеко не завжди за ними йдуть відповідні дії.

«Якщо згадати попереднє загострення у тій ж Східній Гуті та застосування Асадом хімічної зброї, це все закінчилось для Путіна навіть дипломатичною перемогою. Адже була ухвалена російська пропозиція про, начебто, вивід хімічної зброї, до того ж, під контролем РФ», – зауважив Шмулевич.

Ані США, ані Росія, на його думку, не мають підстав для глобального конфлікту. Адже, на відміну від Карибської кризи, зараз у цих двох держав немає якихось конфліктів інтересів.

«Насправді ж немає відповіді на те, що Путін робить у Сирії і які інтереси там захищає. Однак, сам він говорив, що це тренувальний полігон для його армії. Тобто, він готує війська до широкомасштабного зіткнення і прекрасно розуміє: якщо російська армія не діє, значить вона руйнується. Тобто, це таке собі тренування на живих людях», – наголосив політолог.

Якщо ж Путін говорить правду, то російські війська ще не готові до глобального протистояння із Заходом, хоча вони із кожним роком збільшують свою боєздатність.

«Останнім часом Путін грає на грані фолу – доводить ситуацію до кипіння, а потім відступає. Свого часу таке було і з Туреччиною, коли він також погрожував війною, однак це нічим і не закінчилось», – зазначив Шмулевич.

Та, як би там не було, експерт наголосив: спочатку варто почекати на удар Трампа, який він анонсував у твіттері.

«Однак, потрібно пам‘ятати, що Трамп обіцяв вже дуже багато чого, та далеко не все виконував», – звернув увагу експерт.

Окрім того він розповів: Ізраїль не зацікавлений у тому, щоб Росія перебувала у Сирії, як і Іран.

«Ізраїль чітко заявив: якщо Іран намагатиметься закріпитись у Сирії, його сили будуть знищені. Періодично це і відбувається. Ізраїль не прихильний до жодної із ворожих сторін, ми не втручаємось у громадянську війну. Та були б дуже раді, якби Росія забралась від нас якнайдалі, однак воювати із нею не будемо. Звичайно, якщо вона першою до нас не полізе. У будь-якому випадку, Іран у Сирії не закріпиться. Хто ж переможе у їхній громадянській війні, побачимо по результатах», – підкреслив Авраам Шмулевич.

https://zik.ua/news/2018/04/12/izrail_ne_voyuvatyme_iz_rosiieyu_yakshcho_ta_persha_ne_polize__shmulevych_1303411

Tags: Мои интервью, Мои тексты, Сирия, Украинский язык
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments