рав Авром Шмулевич (avrom) wrote,
рав Авром Шмулевич
avrom

Путін готується до нової війни, – експерт

Путін готується до нової війни, - експерт

Израїльський політолог Авраам Шмулевич вважає, що Росія приховує свої втрати в Сирії, а розвиток самого конфлікту може означати підготовку до нової війни.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Апостроф”, РФ військові втрати називає державною таємницею та дозволяє собі змінювати статус військовослужбовців із державних на приватних найманців. Навіть запровадили систему, згідно з якою заробітну плату померлого солдата забирає його керівництво. За нерозголошенням інформації в Росії слідкує ФСБ. Якщо помирають солдати із провінції, то цей факт приховати легше, якщо із міського населеного пункту, то починають погрожувати родичам, щоб мовчали.

“Єдине розумне пояснення дав Путін, він часто говорить, що буде робити, просто його не слухають. Він сказав приблизно так: ми готуємося до війни, це полігон для навчань. На мій погляд, є і корупційна складова. Іранці і режим Асада можуть платити за участь росіян у війні”, – пояснює Авраам Шмулевич причини сирійського конфлікту та подальші наміри Путіна.

Як раніше писала “Народна Правда”, головне розвідувальне управління РФ створює у окупованому Донецьку окремий батальйон спеціального призначення “Ірбіс” чисельністю 570 “бійців”, у складі якого будуть виключно уродженці Донбасу. 

Додамо, що найближчим часом президент Російської Федерації Володимир Путін щосили розігруватиме сценарій під назвою “Миротворець”. 

Tags: isis, Агрессия РФ против Украины, Война, Война Третья Мировая, Грузино-российская война, Гюлен, Ирак, Иран, Крым Кризис, Курды, Мои интервью, Мои тексты, Путин, Революция, Сирия, Социализм, Турция, Турция- Россия, Украинский язык, ЧВК, Эрдоган
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments